Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

PRACOVNÉ VESTY Počet produktov v kategórii: 24

na stránke
Zateplená vesta. Zapínanie na zips prekryté lištou. Elastické okraje so špeciálnou úpravou v podpazuší. Sťahovanie v spodnej časti šnúrkou. 5 vreciek. Polyester povrstvený PU.Podšívka: Zateplený polyester Taffeta.
Zateplená vesta s viacerými vreckami (ladí so sériou D-MACH). Zapínanie na zips prekryté lištou so spínacími gombíkmi. Sťahovanie po stranách a v zadnej časti. 8 vreciek. Materiál: 65% polyester 35% bavlna, 245 g/m². Podšívka: Zateplený polyester taffeta.
Pracovná vesta. Rovné ukončenie. 10 vreciek, z toho 2 vnútorné. 97% bavlna 3% elastan 290 g/m²Prešívky: Cordura®.
Pracovná vesta. Zapínanie na zips. Elastická časť v páse a po stranách. 9 vreciek, z toho 2 vnútorné. Bavlna 60% Polyester 40% 270 g/m².Prešívky: Cordura®a Oxford polyester.
Pracovná vesta. Elastická spodná časť. 4 vrecká. Polyester 65% Bavlna 35%.Prešívaná podšívka Polyester Taffeta.
Zateplená pracovná vesta. Zapínanie na zips. Elastické okraje so špeciálnou úpravou v podpazuší. Sťahovanie v spodnej časti šnúrkou. 3 vrecká. Polyester povrstvený PU. Podšívka z taffeta polyesteru.
Zateplená vesta. Golier s polar flis podšívkou. 3 vrecká. Pongee Polyester povrstvený PVC.Podšívka: Zateplený polyester polar flis.
Nový typ zateplenej vesty sreexnými prvkami. Multifunkcnévrecká ponúkajú dostatokúložného priestoru na osobné veciužívatela.
Vesta s viacerými vreckami. Rovné ukončenie. 13 vreciek.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 245 g/m².Podšívka: Sieťovinový polyester
Vesta s viacerými vreckami. Zapínanie na zips prekryté lištou. Rovné ukončenie. 6 vreciek.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 235 g/m².
Vesta s viacerými vreckami. Rovné ukončenie. 13 vreciek.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 245 g/m².
Pracovná vesta. Zapínanie na zips. 5 vreciek.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 245 g/m².
Zateplená nepremokavá vesta (prispôsobená strojovému vyšívaniu) s podšívkou a so zipsom, sťahovacia šnúrka v páse. Vhodné pre potlač a výšivku.
• vesta pohodlného strihu a s vysokou odolnosťou • pre zvýšenie odolnosti sú namáhané miesta vystužené materiálom polyester 600D • multifunkčné vrecká • vyrobené do náročných podmienok
• dámska zateplená vesta so stojačikom • atraktívna kvetinová potlač po bokoch • mierne predĺžený zadný diel • tvarovaný strih • perfektný doplnok pracovnej kolekcie Yowie na chladné dni
Zobrazených 1 - 15 z 24 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info