Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

OCHRANNÉ ŠTÍTY Počet produktov v kategórii: 11

Filtrácia produktov

Ochranný kryt zorníka pre celotvárovú masku 3M radu 6000.
Ochranný štít s rozmermi 330 x 290 mm z číreho PMMA hrubého 2 mm je typom štítu s hlavovým nosičom. Je určený na ochranu očí a tváre pred nárazom pomaly letiacich častíc s dopadovou energiou max. 0,56 J. Umožňuje súčasné použitie s dioptrickými okuliarmi. EN 166.
Ochranný štít s rozmermi 220 x 290 mm z číreho PMMA hrubého 2 mm je typom štítu s hlavovým nosičom. Je určený na ochranu očí a tváre pred nárazom pomaly letiacich častíc s dopadovou energiou max. 0,56 J. Umožňuje súčasné použitie s dioptrickými okuliarmi. EN 166
Drôtený celotvárový štít s náhlavným držiakom. EN 1731.
Číry PC celotvárový štít s náhlavným držiakom a polykarbonátovým zorníkom triedy tvrdosti B a optickej triedy 1. Norma: EN 166.
Číry PC celotvárový štít s náhlavným držiakom a zorníkom triedy F. EN 166.
Ochranný štít s integrovanou ochranou časti hlavy. Súčasťou je aj VISOR PC: číry polykarbonátový štít s plastovým okrajom. Rozmery: 39 x 20 cm.
Ochranný štít s integrovanou ochranou časti hlavy. Súčasťou je aj VISOR G: sieťovinový štít s plastovým okrajom. Rozmery: 39 x 20 cm.
Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info