Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

OCHRANNÉ OKULIARE Počet produktov v kategórii: 51

na stránke
18,83 € bez DPH
22,60 € s DPH
Okuliare športového designu s polykarbonátovým zorníkom triedy 1FT podľa normy EN 166. Zorník s ochranou proti poškriabaniu a zahmleniu Ochrana proti letiacim časticiam s nízkou energiou.Polarizačný zorník chráni užívateľa proti horizontálnemu oslneniu, napr. odrazy slnka od vodnej hladiny alebo sklenených plôch.
8,33 € bez DPH
10,00 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Rám s TPE okrajom. Nastaviteľný remienok z neoprénu. Možnosť nastavenia sklonu. Bočná ochrana.
4,17 € bez DPH
5,00 € s DPH
Ultra ľahké polykarbonátové jednošošovkové okuliare. Extra jemný rám. Vhodné pre dlhodobé nosenie. Polykarbonát
0,99 € bez DPH
1,19 € s DPH
Ochranné okuliare s čírym polykarbonátovým zborníkom triedy 1S podľa EN 166 sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo chránili zrak pred lietajúcimi časticami.
2,92 € bez DPH
3,50 € s DPH
Polykarbonátové jednošošovkové okuliare. Integrované sedielko z polykarbonátu. Bočnice z polykarbonátu. Bez kovových častí: dielektrické. Ultra ľahké: 18g. Ultra flexibilné. Polykarbonát
9,33 € bez DPH
11,20 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Integrované polykarbonátové sedielko. Nastaviteľné nylonové bočnice. Bočná ochrana.
10,00 € bez DPH
12,00 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Integrované polykarbonátové sedielko. Nastaviteľné nylonové bočnice. Bočná ochrana.
6,00 € bez DPH
7,20 € s DPH
Veľmi ľahké ochranné okuliare s odnímateľným tesnením z príjemnej EVA peny. Tesnenie vyplní medzeru medzi okuliarmi a tvárou užívateľa, pričom výrazne zníži riziko poranenia očí zásahom nebezpečne odlietavajúcich častíc. Zorníky s úpravou zamedzujúcou zahmlievaniu a odolnou vrstvou proti poškriabaniu. Hmotnosť: 22 g.
1,42 € bez DPH
1,70 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Bočná ochrana. Priame bočné vetranie. Bočnice vybavené otvorom pre remienok.
1,42 € bez DPH
1,70 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Moderný a športový dizajn. Bočná Ochrana. Otvorené bočnice pre lepšiu ventiláciu. Bočnice majú otvor na remienok.
1,67 € bez DPH
2,00 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Nastaviteľné nylónové bočnice. Bočná ochrana.
2,00 € bez DPH
2,40 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Nastaviteľné nylónové bočnice. Bočná ochrana.
2,42 € bez DPH
2,90 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Rozšírený koniec bočníc. Integrované polykarbonátové sedielko. Bočná ochrana. Ideálne pre použitie s bezpečnostnými prilbami a chráničmi sluchu.
2,92 € bez DPH
3,50 € s DPH
Polykarbonátové jednošošovkové okuliare. Integrované sedielko z polykarbonátu. Bočnice z polkarbonátu. Konce bočníc z PVC s ochranou proti šmyku.
3,67 € bez DPH
4,40 € s DPH
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Nastaviteľné bočnice v oboch smeroch. Rozšírené konce bočníc. Extra komfortné sedielko z TPE. Bočná ochrana.
Zobrazených 1 - 15 z 51 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,


Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme firmou so zameraním na veľkoobchod a maloobchod Osobných Ochranných Pracovných Pomôcok (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.V Našom portfóliu nájdete značky CERVA,DELTA, ,ARDON,PORTWEST, VMFOOTWEAR,UVEX,ADLER,REKLAMNÝ TEXTIL,JAMESNICHOLSON,CXS,

Viac info