Zoznam produktov výrobcu / značky: 3M

na stránke
Zátky s tromi jemnými lamelami, zavádzacou rukoväťou a so spojovacím vláknom, umývateľné.
Bezdrôtová tmavomodrá komunikačná súprava v mušľovitých chráničoch sluchu, kombinovateľná s inými komunikačnými systémami, s CD prehrávačom alebo FM rádioprijímačom, elektronicky riadeným hlukovým filtrom, hlavovým oblúkom, s frekvenciou 446,00625-446,09375 MHz, 8 kanálmi, 38 podkanálmi, výkonom 150/25 mW ERP, dosahom až 2 000 m, na dva 1,5 V AA...
Mušľový zelený chránič sluchu, s veľmi plochými mušľami, skladacím oblúkom, elektronikou tlmiacou hluk a zosilňujúcou hovorenú reč podľa potreby a s možnosťou pripojenia na komunikačné systémy, vhodný pre strelcov.
Mušľový čierny chránič sluchu s elektronikou tlmiacou hluk a zosilňujúcou hovorenú reč podľa potreby a s možnosťou pripojenia na komunikačné systémy.
Na zvýšenie ochrany zraku je možné do ochrannej prilby radu G3000 zabudovať integrované ochranné okuliare radu V6*.
Na zvýšenie ochrany zraku je možné do ochrannej prilby radu G3000 zabudovať integrované ochranné okuliare radu V6*.
Mušľový červený chránič so zabudovaným FM stereo prijímačom a vstupom pre MP3, hmotnosť 340 g.
Vysokovýkonný čierno-červený chránič sluchu s dvojitou stenou mušlí, upevnením na ochrannú prilbu LAS S14 a S17, penou plnenými tesniacimi vankúšikmi, hmotnosť 295 g, tlmí výborne v celom rozsahu frekvencií.
Vysokovýkonný čierno-červený chránič sluchu s hlavovým oblúkom a penou plnenými tesniacimi vankúšikmi, s dvojitou stenou mušlí, hmotnosť 265 g, tlmí výborne v celom rozsahu frekvencií.
Výkonný stredný zelený mušľový chránič sluchu s upevnením na ochrannú prilbu LAS S14 a S17, kvapalinou a penou plnenými tesniacimi vankúšikmi, hmotnosť 240 g, tlmí dobre i nízke frekvencie, vhodný do hlučného prostredia.
Výkonný stredný zelený mušľový chránič sluchu so skladacím oblúkom, kvapalinou a penou plnenými tesniacimi vankúšikmi, hmotnosť 210 g, tlmí dobre i nízke frekvencie, vhodný do hlučného prostredia.
Zobrazených 1 - 15 z 87 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info