Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

PRACOVNÉ KOMBINÉZY Počet produktov v kategórii: 10

Pracovná kombinéza. Zapínanie na zips z oboch strán prekryté lištou so suchým zipsom. Sťahovanie v páse. Rukávy – vetracie otvory v podpazuší. Spevnené kolená. 11 vreciek vrátane vrecka na meter. Bavlna 60% Polyester 40% 270 g/m².Prešívky: Cordura®a Oxford polyester.
Štýlová kombinéza zaručuje pohodlie a úplnú ochranu. Vrecká na kolennévložky, manžety na suchý zips, multifunkčné vrecká. 60% bavlna, 40% polyester , 245 g
Kombinéza. Zapínanie na zips prekryté lištou. Sťahovanie v páse. Elastické manžety. 7 vreciek.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 235 g/m².
Kombinéza. Zapínanie na zips prekryté lištou. Elastická časť v páse. Zapínanie manžety na rukáve spínacím gombíkom. 9 vreciek, vrátane vrecka na rukáve.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 245 g/m².
Kombinéza s dvojitým zipsom. Elastická časť v páse. Manžeta na rukáve nastaviteľná spínacím gombíkom. 10 vreciek, vrátane vrecka na telefón a vrecka na meter.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 245 g/m².
Kombinéza. Elastická časť v páse a po stranách. Spevnená chrbtová časť. Zosilnená chrbtová časť. 8 vreciek, vrátane vrecka na meter. 2 bočné vrecká.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 245 g/m².
Kombinéza s dvojitým zipsom. Nastaviteľný elastický pás na chrbte, suchý zips vpredu. Spodná časť nohavíc nastaviteľná suchým zipsom. Zosilnená chrbtová časť. 7 vreciek. 2 vrecká.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 245 g/m².
Kombinéza. Sťahovanie v páse. Zapínanie na zips z oboch strán, prekryté lištou. 9 vreciek, vrátane vrecka na meter.Keper: Polyester 65% Bavlna 35% 245 g/m².
• kombinéza pohodlného strihu a s vysokou odolnosťou • namáhané miesta vystužené materiálom polyester 600D • guma okolo celého pása • zosilnené zdvojené kolená pre vloženie nákolenníkov • pútko na kladivo • vyrobené do náročných podmienok
Kombinéza s multifunkčnými vreckami.
Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info