Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

Pracovné rukavice-PROTI POREZU Počet produktov v kategórii: 13

Filtrácia produktov

6,50 € bez DPH
7,80 € s DPH
Rukavice z unikátneho protiprerezného vlákna GOLDSILK, ktoré NEobsahuje sklenené, kamenné, oceľové vlákno. Penové nitrilové povrstvenie zaisťuje užívateľovi odolnosť voči ľahko zaolejovanému prostrediu a zároveň aj istí úchop v každej situácii. Ergonómia je jednoducho perfektná.
2,35 € bez DPH
2,82 € s DPH
Pletené bezšvové rukavice kategórie prerezu 3, sivý PU na dlani a prstoch, pružná manžeta.
8,50 € bez DPH
10,20 € s DPH
Pletené bezšvové rukavice z modifi kovaného skleneného vlákna vysokohustotného polyetylénu s nánosom modrého nitrilu prekrytého mikroporéznym čiernym nitrilom s pieskovou úpravou - lepšie protišmykové vlastnosti, odolnosť proti prerezu.
3,50 € bez DPH
4,20 € s DPH
Pletené bezšvové rukavice kategórie prerezu 3, sivý PU na dlani a prstoch.
6,93 € bez DPH
8,32 € s DPH
Pletené bezšvové rukavice s obsahom vlákna DYNEEMA a nylonu s vysokou odolnosťou proti prerezu ostrím, s vrstvou sivého PU v dlani a na prstoch.
10,08 € bez DPH
12,10 € s DPH
Pletené bezšvové rukavice s obsahom vlákna DYNEEMA a nylonu s vysokou odolnosťou proti prerezu ostrím, s vrstvou bieleho PU v dlani a na prstoch.
9,06 € bez DPH
10,87 € s DPH
Pletené, bezšvové rukavice z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, so zosilnením z hovädzej štiepenky v dlani a na prstoch a odolnosťou proti prerezu tr. 5.
4,48 € bez DPH
5,38 € s DPH
Pletené, bezšvové rukavice z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, s nánosom HCT nitrilu v dlani a na prstoch a odolnosťou proti prerezu tr. 5.
7,77 € bez DPH
9,32 € s DPH
Pletené, bezšvové rukavice z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, so zosilnením z hovädzej štiepenky v dlani a na prstoch, zdvojenou vrstvou medzi palcom a ukazovákom, prekrytými špičkami prstov a odolnosťou proti prerezu tr. 5.
5,54 € bez DPH
6,65 € s DPH
Pletené, bezšvové rukavice z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, s PVC terčíkmi v dlani a na prstoch a odolnosťou proti prerezu tr. 5.
5,90 € bez DPH
7,08 € s DPH
Pletené, bezšvové rukavice z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu, s odolnosťou proti prerezu tr. 5.
7,18 € bez DPH
8,61 € s DPH
Pletené bezšvíkové obojručné rukavice zo stredne silného kevlarového úpletu, s PVC terčíkmi v dlani, na chrbte a prstoch.
5,19 € bez DPH
6,22 € s DPH
Pletené, bezšvové, stredne silné kevlarové rukavice.
Zobrazených 1 - 13 z 13 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,


Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme firmou so zameraním na veľkoobchod a maloobchod Osobných Ochranných Pracovných Pomôcok (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.V Našom portfóliu nájdete značky CERVA,DELTA, ,ARDON,PORTWEST, VMFOOTWEAR,UVEX,ADLER,REKLAMNÝ TEXTIL,JAMESNICHOLSON,CXS,

Viac info