Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

ZIMNÉ BUNDY Počet produktov v kategórii: 54

na stránke
• inovovaná verzia obľúbenej zimnej bundy MAX doplnená o reflexné pruhy po obvode tela a na rukávoch
Pánska zateplená zimná bunda 4 v 1, vrchná bunda s retroreflexívnym pásikom a 2 bočnými vreckami, nastaviteľná šírka spodného obvodu pomocou šnúrky, nastaviteľná šírka okrajov rukávov pomocou suchých zipsov. Vnútorná vzipsovaná prešívaná bunda s odnímateľnými rukávmi, s 2 bočnými vreckami a vnútorným vreckom na mobil, kvalitný vode a vetru odolný materiál.
Bunda 2 v 1, odnímateľná podšívka. Bunda: vodeodolné švy. Zapínanie na zips prekryté lištou so suchým zipsom. Sťahovanie v spodnej časti šnúrkou. 5 vreciek. Odnímateľná podšívka: 1 vrecko. Pongee polyester povrstvený PVC. Pevná vložka z polyesteru. Odnímateľná zateplená podšívka taffeta polyesteru. 3M Thinsulate™.
Bunda. Vodeodolné švy. Odnímateľná kapucňa. Golier s polar flis podšívkou. Zapínanie na dvojitý zips prekryté lištou so suchým zipsom a spínacími gombíkmi. Elastické nastavenie v páse a v spodnej časti pomocou gumenej šnúrky. 7 vreciek. Oxford Polyester povrstvený PU. Podšívka: Prešívaný polyester Taffeta.
Bunda (séria MACH ORIGINALS). Vodeodolné švy. Odnímateľná kapucňa s podšívkou zo sieťoviny. Zapínanie na zips prekryté lištou so spínacími gombíkmi. Sťahovanie v páse elastickou šnúrkou. 6 vreciek. Oxford polyester. 2-vrstvový materiál. Podšívka: Sieťovinový polyesterPrešívky: Cordura®.
Bunda do pása. Vodoodolné švy. Zapínanie na zips prekryté lištou. Úplet na zápästí a v spodnej časti. 6 vreciek. Polyester povrstvený PU.Podšívka: Polyester Taffeta.
Bunda. Vodeodolné švy. Zapínanie na zips prekryté lištou so suchým zipsom. Pevná kapucňa skrytá v golieri. Elastické sťahovanie v páse a v spodnej časti elastickou šnúrkou. 6 vreciek. Polyester povrstvený PU.Podšívka: Polyester Taffeta.
Bunda. Vodeodolné švy. Zapínanie na zips prekryté lištou so spínacími gombíkmi. Elastická časť v páse a po stranách. 5 vreciek. Polyester povrstvený PVC. DELTALU zatepelný polyester Taffeta.
Pánska zateplená zimná bunda strihu pilot, integrovaná kapucňa v golieri, krycia léga na suchý zips, 2 bočné lištové vrecká, 2 náprsné vrecká s príklopkou na suchý zips, 2 vnútorné vrecká, retroreflexívne pásky na rukávoch, pútku vreciek a golieri, nastaviteľná šírka obvodu rukávov na suchý zips, vode a vetru odolný materiál.
Pánska zateplená zimná bunda, integrovaná kapucňa v golieri, krycia léga na suchý zips, 2 bočné lištové vrecká, 2 náprsné vrecká s príklopkou na suchý zips, 2 vnútorné vrecká, retroreflexívne pásky na rukávoch, pútku vreciek a golieri, nastaviteľná šírka obvodu rukávov na suchý zips, vode a vetru odolný materiál.
Bunda z dvoch materiálov. Zapínanie na zips s ochranou proti chladu. Konce rukávov so špeciálnou úpravou. 5 vreciek. Softshell 96% polyester 4% elastan.Spevnené časti: polyester povrstvený zateplený akrylom. Taffeta polyester.
Bunda. Vodeodolné švy. Golier s polar flis podšívkou. Zapínanie na zips prekryté lištou na suchý zips. Sťahovanie v páse elastickou šnúrkou. 6 vreciek. Oxford polyester povrstvený PU.Podšívka: Zateplený polyester Taffeta.
Dlhá bunda (séria D-MACH). Vodeodolné švy. Zapínanie na zips prekryté lištou na suchý zips a spínacími gombíkmi. Spodná časť nastaviteľná pomocou elastickej šnúrky. 6 vreciek. Polyamid povrstvený PU.Podšívka: Prešívaný polyester Taffeta.
Pánska zimná bunda z monterkovej kolekcie MAX. Multifunkčné vrecká. Vhodná pre potlač.
Zateplená nepremokavá bunda s kapucňou v golieri.
Zobrazených 1 - 15 z 54 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info