Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

Ochrana pri zváraní Počet produktov v kategórii: 13

Filtrácia produktov

Ochranná kukla pre všetky druhy zvárania, ktoré vyžadujú ochranný filter 11. Čelenka. Predáva sa ako set pre okamžité použitie: pevný zorník s filtrom z polykarbonátu (FILTER-IN), Flip-Up zorník s filtrom DIN11 (FILTER-11) a jeden číry filter z polykarbonátu (FILTER-IN). Rozmery filtrov: 108 x 51 mm. Polypropylén
Kukla pre zváranie elektrickým oblúkom so samo-zatmavovacím zorníkom. Môže byť použitá pre MIG, TIG, ktorá vyžaduje filter DIN9 až DIN13. Vhodná pre brúsenie pre DIN5 až DIN9. Kukla: Polyamid.Filter: LCD.
Zváračské okuliare. Výklopné zorníky. Flexibilný PVC rám. Nepriame vetranie. Elastický, textilný remienok z prírodnej gumy a polyesteru. Vnútorný priezor minerálny, číry. Vonkajší priezor tmavý- FILTER 5.
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Integrované polykarbonátové sedielko. Nastaviteľné nylonové bočnice. Bočná ochrana.
Ručná kukla pre všetky druhy zvárania, ktoré vyžadujú ochranný filter 11. Rukoväť z polypropylénu. Predáva sa ako set pre okamžité použitie: zorník s jedným čírym filtrom z polykarbonátu (filter-IN), jeden ochranný filter z číreho polykarbonátu (filter-IN). Rozmery filtrov: 108 x 51 mm.
Ochranná kukla z polypropylénu, nastaviteľná na bezpečnostné prilby. Pre všetky typy zvárania, ktoré vyžadujú ochranný filter 11. Predáva sa ako set pre okamžité použitie : pevný zorník s filtrom z polykarbonátu (filter-IN), flip-up zorník s filtrom DIN11 (filter-11), jeden ochranný filter z číreho polykarbonátu. Rozmery filtrov : 108 x 51 mm.
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Nastaviteľné bočnice v oboch smeroch. Rozšírené konce bočníc. Extra komfortné sedielko z TPE. Bočná ochrana. EN169 Filtre na zváranie a podobné práce 
Zváračská kukla s výklopným zorníkom. DIN 10 sklo 110x90 mm. Ľahká konštrukcia helmy. EN 175 a EN 166.
Plastová kukla pre zváračov s ľahko vymeniteľnými sklami (110x90 mm) a tmavosťou ochranných zváračských skiel od DIN 6 - 11. EN 166 a EN 175.
Zváračská samozatemňujúca kukla s nastaviteľnou tmavosťou a citlivosťou automatického optického filtra od DIN 9 - 13. EN 166, EN 175, EN 379.
Zváračská samozatemňujúca kukla s nastaviteľnou tmavosťou automatického optického filtra od DIN 9 - 13. EN 166, EN 175, EN 379.
Modré ochranné nepriamo vetrané okuliare s odklápacími kruhovými zorníkmi triedy F, možnosťou nasadenia na dioptrické okuliare a ochranou proti žiareniu vznikajúcom pri zváraní, vhodné pri zváraní. Norma: EN 166.
Ochranné nepriamo vetrané okuliare s mäkkou plastovou lícnicou, pevným čírym obdĺžnikovým zorníkom triedy F, odklápacím zváračským zorníkom, možnosťou nasadenia na dioptrické okuliare, ochranou proti žiareniu vznikajúcom pri zváraní, vhodné pri zváraní. Tmavé ochranné zváračské sklá nie sú súčasťou, treba ich objednať samostatne. EN 175 a EN 166.
Zobrazených 1 - 13 z 13 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info