Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

Ochrana hlavy Počet produktov v kategórii: 336

na stránke
Respirátor FFP3, tvarovaný z netkaného syntetického vlákna. Spona pre nastavenie na nos. Vysoko výkonný výdychový ventilček. Extra komfortná výstelka z EVA na nose. Balenie: 2 ks. Doplnkový test DOLOMIT. FFP3 NR D Syntetické netkané vlákno.Remienky: elastické.
Respirátor, tvarovaný z netkaného syntetického vlákna FFP3. Vysoko výkonný výdychový ventilček. Široké, nastaviteľné remienky. Spona pre nastavenie na nos. Vo vnútri komfortný okraj po obvode. Balenie: 5 ks. Doplnkový test DOLOMIT. FFP3 NR D Maska: netkané syntetické vlákno.Súprava širokých nastaviteľných remienkov.
Respirátor FFP2, tvarovaný z netkaného syntetického vlákna. Vysoko výkonný výdychový ventilček. Široké nastaviteľné remienky. Spona pre nastavenie na nos. Vo vnútri komfortný okraj po obvode. Balenie: 5 ks.
Skladací respirátor FFP2, tvarovaný z netkaného syntetického vlákna. Skladací respirátor (4 diely), nastaviteľný pre každý typ tváre. Spona pre nastavenie na nos s penovým okrajom. Vysoko výkonný výdychový ventilček. Balenie: 10 ks. Hygienicky samostatne balené. Doplnkový test DOLOMIT. FFP2 NR D Respirátor : netkaného syntetického vlákna.
Polykarbonátové jednošošovkové okuliare. Integrované sedielko z polykarbonátu. Bočnice z polykarbonátu. Bez kovových častí: dielektrické. Ultra ľahké: 18g. Ultra flexibilné. Polykarbonát
Skladací respirátor FFP3, tvarovaný z netkaného syntetického vlákna s aktívnym uhlíkom. Chráni proti organickým parám (pre koncentráciu < VME). Ochrana proti škodlivým výparom (napríklad dym pri zváraní). Skladací respirátor (4 diely), nastaviteľný pre každý typ tváre. Spona pre nastavenie na nos s penovým okrajom. Vysoko výkonný výdychový ventilček....
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Integrované polykarbonátové sedielko. Nastaviteľné nylonové bočnice. Bočná ochrana.
Skladací respirátor FFP3, tvarovaný z netkaného syntetického vlákna. Skladací respirátor (4 diely), nastaviteľný pre každý typ tváre. Spona pre nastavenie na nos s penovým okrajom. Vysoko výkonný výdychový ventilček. Balenie: 10 ks. Hygienicky samostatne balené. Doplnkový test DOLOMIT. Respirátor : netkaného syntetického vlákna.
Jednorazové hygienické rúška zabraňujúce kontaminácii výrobkov.
Respirátor s ventilom TyphoonTM a vrstvou aktívneho uhlia proti netoxickým pevným časticiam a kvapalným aerosólom v koncentráciách do 12x NPK/PEL, ochrana proti organickým parám pod NKP. EN149:2001+A12009, GOCT P 12.4.191-99, TP TC 019/2011
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Integrované polykarbonátové sedielko. Nastaviteľné nylonové bočnice. Bočná ochrana.
Tvarované respirátory s výdychovým ventilom do 10x NPK/PEL, 831 proti pevným časticiam a vodným aerosólom, 841 proti pevným časticiam a kvapalným aerosólom, FFP2 NR, 831 - EN 149:1994, 841 - EN 149:2002.
Veľmi ľahké ochranné okuliare s odnímateľným tesnením z príjemnej EVA peny. Tesnenie vyplní medzeru medzi okuliarmi a tvárou užívateľa, pričom výrazne zníži riziko poranenia očí zásahom nebezpečne odlietavajúcich častíc. Zorníky s úpravou zamedzujúcou zahmlievaniu a odolnou vrstvou proti poškriabaniu. Hmotnosť: 22 g.
Jednošošovkové polykarbonátové okuliare. Bočná ochrana. Priame bočné vetranie. Bočnice vybavené otvorom pre remienok.
Respirátor s ventilom TyphoonTM proti netoxickým pevným časticiam a kvapalným aerosólom v koncentráciách do 50x NPK/PEL. EN149:2001+A12009, GOCT P 12.4.191-99, TP TC 019/2011
Zobrazených 1 - 15 z 336 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info