Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

Práca vo výškach Počet produktov v kategórii: 46

na stránke
Postroj s odpružením pomocou patentovaného systému „Riplight System II®“. 2 body uchytenia postroja (chrbtový – prsný). 4 nastaviteľné spony. Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termo-podporou chrbáta a zapínaním na suchý zips. Otáčanie o 120°. 2 body uchytenia na boku pre udržiavanie pracovnej polohy. Popruhy: Polyester.Opasok: Dvojitá pena.
Postroj integrovaný do pracovnej vesty: postroj (ref. HAR12). Vesta: 100% polyester. Podšívka: polyester sieťovina s veľkými okami. Zapínanie na zips. 4 vrecká vrátanie vrecka mobil. Veľkosť nastaviteľná pomocou zipsu. Popruhy: Polyester.Vesta: 65 % polyester 35 % bavlna (integrovavaná).
Postroj integrovaný do reflexnej vesty: postroj (ref. HAR12). Vesta: 54% polyester 46% bavlna. Reflexné pásy: našívané. Polyester podšívka zo sieťoviny. Zapínanie na zips. 4 vrecká vrátane vrecka na mobil. Veľkosť nastaviteľná pomocou zipsu. Popruhy: Polyester.Vesta: Polyester (ref. HAR12GILJA) - keper 54 % polyester 46 % bavlna (ref. HAR12GILOR).
Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termopodporou chrbta. 2 body uchytenia na boku. 1 nastaviteľná spona. Froté podšívka opasku. Opasok: Dvojitá pena.
Bezpečnostný postroj s 2 bodmi uchytenia (chrbtový – prsný). 2 nastaviteľné spony. 2 nastaviteľné spony po bokoch. Opasok na udržiavanie pracovnej polohy so širokou termo-podporou chrbáta. Podšívka z froté. 2 body uchytenia na boku. Popruhy: Polyester.Opasok: Dvojitá pena.
Postroj s odpružením integrovaný do pracovnej vesty: Postroj (ref. HAR23). Vesta: Polyester a Oxfor polyamid. Polyester podšívka zo sieťoviny. Zapínanie na zips. 2 vrecká so zipsom. Retroreflexné pásky. Veľkosť nastaviteľná pomocou šnúrok. Popruhy: Polyester.Vesta: Polyester, Cordura® a úplet 3D.
Postroj s odpružením pomocou patentovaného systému „Riplight System II®“. 3 body uchytenia postroja (chrbtový – prsný na pravej strane – prsný na ľavej strane). 4 nastaviteľné spony. Popruhy: Polyester.
Dvojfarebný postroj. 2 body uchytenia postroja (chrbtový - prsný). 4 nastavovacie spony Popruhy: Polyester.
Dvojfarebný postroj s opaskom na udržiavanie pracovnej polohy. 3 body uchytenia postroja (chrbtový – prsný na pravej strane – prsný na ľavej strane). 4 nastaviteľné spony. Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termo-podporou na chrbáte a zapínaním na suchý zips pre lepšie pohodlie.
Dvojfarebný postroj s opaskom na udržiavanie pracovnej polohy. 3 body uchytenia postroja (chrbtový – prsný na pravej strane – prsný na ľavej strane). 4 nastaviteľné spony. Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termo-podporou na chrbáte a zapínaním na suchý zips pre lepšie pohodlie.
Dvojfarebný postroj s opaskom na udržiavanie pracovnej polohy: 2 body uchytenia postroja (chrbtový – prsný). Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termo-podporou na chrbáte a stehnách. 2 kotviace body na udržiavanie pracovnej polohy (na boku) 1 bod na zavesenie. 8 spôn, z toho 4 automatické. 1 karabínka. Popruhy: Polyester.
Dvojfarebný postroj s opaskom na udržiavanie pracovnej polohy: 2 body uchytenia postroja (chrbtový – prsný). Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termo-podporou na chrbáte a stehnách. 2 kotviace body na udržiavanie pracovnej polohy (na boku) 1 bod na zavesenie. 8 spôn. 1 karabínka. Popruhy: Polyester.Opasok: Dvojitá pena.
Samonavíjacie zariadenie na zachytenie pádu s lanom z ocele s Ø 4,8 mm a integrovaným tlmičom pádu. Kryt ABS. Indikátor pádu. Inerciálny blokovací systém. Ochranný kryt: ABS.Lano: Nehrdzavejúca oceľ.
Bezpečnostný postroj s 2 bodmi uchytenia (chrbtový – prsný). 2 nastaviteľné spony. 2 nastaviteľné spony po bokoch. Popruhy: Polyester.
Dielektrická ochrana proti pádu s absorpciou energie pomocou elastického pásu. Spony so svorkami. Vybavené 1 karabínou AM010D + 1 hák AM022D. veľkosť 1,40 až 2 m
Zobrazených 1 - 15 z 46 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info