Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

Pracovná a bezpečnostná obuv -POLTOPÁNKY Počet produktov v kategórii: 75

na stránke
22,01 € bez DPH
26,41 € s DPH
Pracovné mokasíny s PU jednohustotnou antistatickou protišmykovou podošvou rezistentnou voči olejom a oderu, s absorpciou energie v päte. Zvršok - vodeodolné mikrovlákno, priedušná podšívka s antibakteriálnymi vlastnosťami.
22,30 € bez DPH
26,76 € s DPH
Bezpečnostné mokasíny s bezpečnostnou špicou. PU jednohustotná antistatická protišmyková podošva rezistentná voči olejom a oderu, s absorpciou energie v päte. Zvršok – vodeodolné mikrovlákno, priedušná podšívka s antibakteriálnymi vlastnosťami.
25,17 € bez DPH
30,20 € s DPH
Bezpečnostná obuv s bezpečnostnou špicou. PU jednohustotná antistatická protišmyková podošva rezistentná voči olejom a oderu, s absorpciou energie v päte. Zvršok – vodeodolné mikrovlákno, priedušná podšívka s antibakteriálnymi vlastnosťami.
55,82 € bez DPH
66,98 € s DPH
Bezpečnostné poltopánky s nekovovou tužinkou a aramidovou stielkou odolnou proti prepichnutiu. Podošva vyrobená z PU/TPU. Zvršok z kvalitnej lícovej kože.
27,10 € bez DPH
32,52 € s DPH
poltopánka zvršok z prateľného mikrovlákna vzhľadu kože vnútri priedušná textília zaisťujúca absorpciu vlhkosti polyuretánová podošva vhodná do zdravotníctva a potravinárskeho priemyslu bez oceľovej špice zvršok: mikrovlákno povrstvené PU podošva: PU/PU norma: EN 20347 veľkosť: 36–48 farba: bielo-modrá
24,92 € bez DPH
29,90 € s DPH
Bezpečnostná obuv S1P trekového štýlu s perforovaným zvrškom a špeciálnou priedušnou vnútornou výstelkou. Ideálne na prácu v teplom pracovnom prostredí. modrá , sivá , veľ. 36-48, Hovädzia koža
25,00 € bez DPH
30,00 € s DPH
Zvršok: Mikrovlákno/PU. Vložka: Vyberateľná, tvarovaná - polyester/EVA. Podrážka vnútorná: jednozložkový polyuretánový nástrek. • Vodeodolný zvršok z mikrovlákna • Možnosť prať v práčke až na 30° C, jednoduchá údržba
23,33 € bez DPH
28,00 € s DPH
Zvršok: Polyester a bavlna. Vložka: Vyberateľná, tvarovaná - polyester/EVA. Podrážka vnútorná: jednozložkový polyuretánový nástrek.
19,42 € bez DPH
23,30 € s DPH
Pracovná poltopánka. Podošva z dvoj-hustotného PU s masívnou ochranou proti okopu. SRC podošva odolná voči olejom. Zvršok z kože.
62,84 € bez DPH
75,41 € s DPH
Bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a stielkou, TPU podošvou odolnou voči pohonným hmotám, podšívkou ABSORBER s vláknami Bacterbril# proti množeniu plesní a baktérií, absorpciou energie v päte a vodeodolným zvrškom z kože.
42,04 € bez DPH
50,45 € s DPH
Bezpečnostná poltopánka s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Gumová podrážka rezistentná voči olejom. Zvršok v kombinácii brúsenej kože a textilných materiálov.
40,22 € bez DPH
48,26 € s DPH
Bezpečnostná poltopánka s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Gumová podrážka rezistentná voči olejom. Zvršok z kvalitnej priedušnej kože Nubuck.
36,80 € bez DPH
44,16 € s DPH
Poltopánky s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. PU/PU samočistiaca podošva odolná voči pohonným hmotám, absorpcia energie v päte, vysoká odolnosť voči pošmyknutiu. Zvršok z kvalitnej prírodnej kože Crazy horse, textilná podšívka.
65,79 € bez DPH
78,95 € s DPH
Bezpečnostná poltopánka s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. PU/TPU/TPU podošva rezistentná voči olejom. Zvršok je kombináciou odolného materiálu „Mesh" s mikrokanálikmi zaisťujúcimi zvršku obuvi extrémnu priedušnosť.
23,26 € bez DPH
27,91 € s DPH
Bezpečnostná poltopánka s kovovou bezpečnostnou špicou. PU/PU podošva rezistentná voči olejom, absorpcia energie v päte, vysoká odolnosť voči pošmyknutiu. Zvršok z perforovanej brúsenej kože.
Zobrazených 31 - 45 z 75 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,


Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme firmou so zameraním na veľkoobchod a maloobchod Osobných Ochranných Pracovných Pomôcok (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.V Našom portfóliu nájdete značky CERVA,DELTA, ,ARDON,PORTWEST, VMFOOTWEAR,UVEX,ADLER,REKLAMNÝ TEXTIL,JAMESNICHOLSON,CXS,

Viac info