Zoznam produktov výrobcu / značky: Free hand

na stránke
9,08 € bez DPH
10,90 € s DPH
Pletené bezšvové rukavice s obsahom vlákna DYNEEMA a nylonu s vysokou odolnosťou proti prerezu ostrím, s vrstvou sivého PU v dlani a na prstoch.
4,58 € bez DPH
5,50 € s DPH
Rukavice z úpletu nylon/lycra máčané v mikroporéznom nitrile, nitrilové terčíky na dlani a prstoch, excelentná priedušnosť, veľmi dobrý úchop za mokra, v olejnatom prostredí i za sucha.
3,50 € bez DPH
4,20 € s DPH
Rukavice z úpletu nylon/lycra máčané v mikroporéznom nitrile, excelentná priedušnosť, veľmi dobrý úchop za mokra, v olejnatom prostredí i za sucha.
8,17 € bez DPH
9,80 € s DPH
Rukavice z PVC odolné voči chemikáliám s bavlnenou podšívkou a špeciálnou povrchovou úpravou. Rukavice vynikajú ergonómiou a úchopovými vlastnosťami, ľahko sa nasadzujú.
9,67 € bez DPH
11,60 € s DPH
Pletené bezšvové rukavice s obsahom vlákna DYNEEMA a nylonu s vysokou odolnosťou proti prerezu ostrím, s vrstvou bieleho PU v dlani a na prstoch.
4,67 € bez DPH
5,60 € s DPH
Rukavice z bezšvového nylonového úpletu, s vrstvou nitrilu v dlani a na prstoch pre vysokú odpudivosť voči olejom.
6,08 € bez DPH
7,30 € s DPH
Zateplené bezšvové rukavice, polyester vonkajšia vrstva, akryl vnútorná vrstva, 2x máčané v čiernom nitrile s fi nálnou pieskovou úpravou.
7,83 € bez DPH
9,40 € s DPH
Rukavice z hovädzej štiepenky, byvolia lícovka na dlani pre zvýšenie komfortu a lepší úchop, šité kevlarovou niťou, zváračská kategória B.
9,67 € bez DPH
11,60 € s DPH
Pletené bezšvové rukavice z modifi kovaného skleneného vlákna vysokohustotného polyetylénu s nánosom modrého nitrilu prekrytého mikroporéznym čiernym nitrilom s pieskovou úpravou - lepšie protišmykové vlastnosti, odolnosť proti prerezu.
4,00 € bez DPH
4,80 € s DPH
Kombinované rukavice z hovädzej štiepenky a bavlnenej tkaniny so spevnením v oblasti dlane. Pevná manžeta s dĺžkou 10 cm.
4,25 € bez DPH
5,10 € s DPH
Kombinované rukavice z hovädzej štiepenky a bavlnenej tkaniny so spevnením celej dlane, palca a ukazováka. Pevná manžeta s dĺžkou 7 cm.
4,00 € bez DPH
4,80 € s DPH
Kombinované rukavice z hovädzej štiepenky a bavlnenej tkaniny. Pevná manžeta s dĺžkou 7 cm.
4,08 € bez DPH
4,90 € s DPH
Rukavice z bavlneného úpletu máčané v PVC, odolné voči mechanickým a chemickým rizikám, v celkovej dĺžke 35 cm.
3,92 € bez DPH
4,70 € s DPH
Rukavice šité z bavlneného úpletu, polomáčané v nitrile (protišmykové uchopenie) so širokou manžetou s možnosťou navliecť na odev. Určené sú pre prácu s abrazívnymi materiálmi v silno zaolejovanom prostredí.
9,08 € bez DPH
10,90 € s DPH
Rukavice z umelého semišu v dlani, Spandex na chrbte s chráničmi kĺbov, so sťahovacou manžetou na suchý zips a podšívkou v dlani.
Zobrazených 16 - 30 z 43 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,


Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme firmou so zameraním na veľkoobchod a maloobchod Osobných Ochranných Pracovných Pomôcok (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.V Našom portfóliu nájdete značky CERVA,DELTA, ,ARDON,PORTWEST, VMFOOTWEAR,UVEX,ADLER,REKLAMNÝ TEXTIL,JAMESNICHOLSON,CXS,

Viac info