Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

Pracovná a bezpečnostná obuv gumená a PVC Počet produktov v kategórii: 19

na stránke
Pohodlné anatomicky tvarované šľapky vyrobené z materiálu EVA.
Bezpečnostné čižmy. Zvršok: Dvojzložkový nástrek PVC. Podšívka: Textilná, polyester. Podrážka: PVC - Nitril, hlboký dezén.
Pracovné čižmy. Zvršok: Dvojzložkový nástrek PVC. Podšívka: Textilná, polyester. Podrážka: PVC, hlboký dezén.
Pracovné čižmy do záhrady, nízke. Zvršok: Dvojzložkový nástrek PVC. Podšívka: Textilná, polyester. Podrážka: PVC, hlboký dezén.
Bezpečnostné čižmy. Zvršok: Dvojzložkový nástrek PVC. Podšívka: Textilná, polyester. Odolné voči prepichnutiu - planžeta z nerezovej ocele. Podrážka: PVC - Nitril s hlbokým dezénem - Oceľ S5.
Obuv s dvojzložkovým PVC nástrekom. Okraj: PU. Podšívka: kožušina z polyesteru Podrážka: PVC s hlbokým dezénom.
Bezpečnostné čižmy. Zvršok: dvojzložkový PVC nástrek. Podšívka: kožušina z polyesteru. Vnútorná vložka: pevná s hliníkovou ochranou. Podrážka: PVC – nitril, hlboký dezén – kovová špica S5.Ľahká manipulácia s remienkom.
Čižmy s kožušinou. Podšívka: 100 % polyester.Zvršok: Polyamid s úpravou Teflon®. Podrážka a priehlavok: Termoplast (zachováva si svoje vlastnosti až do -30°C).
Čižmy pre tých, ktorí vyžadujú lahšía univerzálny produkt. Ocelovášpica a stielka. Vodeodolná,antistatická a protišmyková obuv.
Čižmy z PVC a nitrilu s oceľovou špicoua stielkou proti prepichnutiu. Farebnéznačenie - červená podrážka pre ľahkúidentifikáciu bezpečnostných prvkov.
Antistatické nízke čižmy z PVC a nitrilu odolné voči pôsobeniu rastlinných a živočíšnych tukov s podrážkou s hlbokým dezénom. Flexibilné až do teploty -20°C. Norma: EN ISO 20347:2012
Antistatické vysoké bezpečnostné čižmy z PVC a nitrilu s oceľovou bezpečnostnou špicou, odolné voči pôsobeniu rastlinných a živočíšnych tukov s podrážkou s hlbokým dezénom. Flexibilné až do teploty -20°C. Norma: EN ISO 20345:2011 S4
Pracovná obuv zateplená polyesterovým filcom s protišmykovou gumovou podrážkou, zvrškom z gumy a polyesterového filcu.
Antistatické vysoké čižmy z PVC a nitrilu odolné voči pôsobeniu rastlinných a živočíšnych tukov s podrážkou s hlbokým dezénom. Flexibilné až do teploty -20°C. Norma: EN ISO 20347:2012
Zobrazených 1 - 15 z 19 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info