Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

ZARIADENIA NA ZACHYTENIE PÁDU-ZOSTAVY Počet produktov v kategórii: 4

Filtrácia produktov

Výrobca
126,67 € bez DPH
152,00 € s DPH
Súprava na zachytenie pádu na okamžité používanie: Bezpečnostný postroj s 2 bodmi uchytenia (chrbtový - prsný). 2 nastaviteľné spony. 2 nastaviteľné spony po bokoch. Opasok na udržiavanie pracovnej polohy (ref. HAR14). Lano na udržiavanie pracovnej polohy nastaviteľné pomocou spony.
105,00 € bez DPH
126,00 € s DPH
CONSTRUCTION - Súprava na zachytenie pádu na okamžité použitie: postroj s odpružením pomocou atentovaného systému „Riplight System II®“. 2 body uchytenia postroja (chrbtový - prsný). 4 nastaviteľné spony (ref. HAR22). Ochrana proti pádu s absorpciou energie pomocou elastického pásu. Spony so svorkami.
268,33 € bez DPH
322,00 € s DPH
SERVICES - Súprava na zachytenie pádu na okamžite použitie : Postroj s odpružením pomocoupatentovaného systému „Riplight System II®“. 2 body uchytenia postroja (chrbtový - prsný). 4 nastaviteľne spony. Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termo-podporou chrbáta a zapínaním na suchý zips. Otáčanie o 120°. 2 body uchytenia na boku pre udržiavanie...
268,33 € bez DPH
322,00 € s DPH
INDUSTRY 6 M - Súprava na zachytenie pádu na okamžité použitie: postroj s odpružením pomocou atentovaného systému „Riplight System II®“. 3 body uchytenia postroja (chrbtový - prsný na pravej strane - prsný na ľavej trane). 4 nastaviteľné spony (ref. HAR23).
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,


Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme firmou so zameraním na veľkoobchod a maloobchod Osobných Ochranných Pracovných Pomôcok (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.V Našom portfóliu nájdete značky CERVA,DELTA, ,ARDON,PORTWEST, VMFOOTWEAR,UVEX,ADLER,REKLAMNÝ TEXTIL,JAMESNICHOLSON,CXS,

Viac info