Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

SÚPRAVY NA ZACHYTENIE PÁDU Počet produktov v kategórii: 3

Filtrácia produktov

CONSTRUCTION - Súprava na zachytenie pádu na okamžité použitie: postroj s odpružením pomocou atentovaného systému „Riplight System II®“. 2 body uchytenia postroja (chrbtový - prsný). 4 nastaviteľné spony (ref. HAR22). Ochrana proti pádu s absorpciou energie pomocou elastického pásu. Spony so svorkami.
SERVICES - Súprava na zachytenie pádu na okamžite použitie : Postroj s odpružením pomocoupatentovaného systému „Riplight System II®“. 2 body uchytenia postroja (chrbtový - prsný). 4 nastaviteľne spony. Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termo-podporou chrbáta a zapínaním na suchý zips. Otáčanie o 120°. 2 body uchytenia na boku pre udržiavanie...
INDUSTRY 6 M - Súprava na zachytenie pádu na okamžité použitie: postroj s odpružením pomocou atentovaného systému „Riplight System II®“. 3 body uchytenia postroja (chrbtový - prsný na pravej strane - prsný na ľavej trane). 4 nastaviteľné spony (ref. HAR23).
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info