Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

ZIMNÉ BUNDY Počet produktov v kategórii: 54

na stránke
Bunda. Vodeodolné švy. Zapínanie na zips prekryté lištou na suchý zips. Odnímateľná kapucňa. Vetranie v podpazuší. Spodná časť nastaviteľná elastickou šnúrkou. 5 vreciek. Ripstop polyester povrstvený PVC. Podšívka – vrchná časť: zateplený polyester polar flis. Podšívka – spodná časť: zateplený polyester taffeta.
Bunda. Vodeodolné švy. 10 vreciek. 100 % Pongee polyester povrstvený PVC.Podšívka: Prešívaný polyester Taffeta.
Bunda. Vodeodolné švy. Golier s polar flis podšívkou. Zapínanie na zips prekryté lištou so suchým zipsom. Odnímateľná kapucňa. Elastické sťahovanie šnúrkou v spodnej časti bundy. 5 vreciek. Keper: polyester povrstvený PVC. Podšívka – vrchná časť: zateplený polyester polar flis. Podšívka – spodná časť: zateplený polyester taffeta.
Bunda (séria D-MACH). Zapínanie na zips prekrytý lištou na gombíky. 8 vreciek. Keper: 65 % Polyester 35 % Bavlna 245 g/m².Podšívka: Prešívaný polyester Taffeta.
Prešívaná bunda do pásu, odnímateľné rukávy (séria D-MACH). Zapínanie na zips prekryté lištou so spínacími gombíkmi. Pletená spodná časť a manžety na rukávoch. 5 vreciek. Prešívaný polyamid povrstvený PU.Podšívka: Prešívaný polyester Taffeta.
Bunda. Vodeodolné švy. Pevná kapucňa skrytá v golieri. Sťahovanie v páse a v spodnej časti elastickou šnúrkou. Úplet na koncoch rukávov. 6 vreciek. Polyester povrstvený PVC.Podšívka: Prešívaný polyester Taffeta.
Bunda. Vodeodolné švy. Zapínanie na zips prekryté lištou so spínacími gombíkmi. Sťahovanie v páse elastickou šnúrkou. 6 vreciek. Polyester povrstvený PVC.Podšívka: Zateplený polyester Taffeta.
Bunda 3 v 1: odnímateľná podšívka. Bunda: vodeodolné švy. Pevná kapucňa. Sťahovanie v páse a v spodnej časti elastickou šnúrkou. 6 vreciek. Odnímateľná podšívka: golier s corduroy podšívkou. Odnímateľné rukávy. Zapínanie na spínacie gombíky. Zapínanie po stranách na spínacie gombíky. 2 vrecká. Podšívka: Polyester Taffeta.Odnímateľná podšívka: Prešívaný...
Bunda do pásu, odnímateľné rukávy. Golier s polar flis podšívkou. Pletená spodná časť a manžety na rukávoch. 5 vreciek. Oxford polyester povrstvený PU. Podšívka: Polyester polar flis.
Zobrazených 46 - 54 z 54 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info