Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

OCHRANNÉ OKULIARE-TYP GOGGLES Počet produktov v kategórii: 15

Filtrácia produktov

9,08 € bez DPH
10,90 € s DPH
Uzatvorené okuliare s nepriamym vetraním. Široké zorné pole. Vďaka perfektnému tvaru tesnenia z PVC veľmi dobre priľnú k tvári. Možno ich používať s ostatnými OOPP - respirátory, mušľové chrániče a iné. Hmotnosť: 97 g EN166 BT
17,33 € bez DPH
20,80 € s DPH
Uzatvorené okuliare s nepriamym vetraním. Perfektné utesnenie zaisťuje veľmi komfortné TPR tesnenie. Zorníky so špeciálnou hydrofóbnou a olejofóbnou úpravou SUPER HYDRO. Možno používať s ostatnými OOPP - respirátory, mušľové chrániče a iné. Hmotnosť: 57 g. EN166 1 BT
15,75 € bez DPH
18,90 € s DPH
Uzavreté, ventilované okuliare s dĺžkovo nastaviteľnou flexibilnou páskou. Dvojitý zorník, technológia povrstvenie PLATINUM a CSP (ESP+PLATINUM) zaisťujú perfektnú ochranu voči poškriabaniu a proti zahmlievaniu. Vynikajúce zorné pole. PP / TPR flexibilný rám. Hodí sa na dioptrické okuliare
33,33 € bez DPH
40,00 € s DPH
Pokročilá ochrana – dvojitý zorník a technológia TMC™ zabraňujúca zahmlievaniu i v extrémnych podmienkach. Vnútorný zorník acetátový, vonkajší zorník polykarbonátový. Ochrana proti poškriabaniu. Nízky profil okuliarov umožňuje nosenie spoločne s helmou alebo čiapkou s výstuhou. Široká elastická náhlavná páska zaisťuje komfort a bezpečné uchytenie pri...
7,50 € bez DPH
9,00 € s DPH
Číre polykarbonátové ochranné okuliare typu "GOGGLE", s nepriamym vetraním. TPE flexibilný rám pre dlhotrvajúci komfort. Široký elastický remienok. Šošovka: polykarbonát.Rám: TPE.
1,14 € bez DPH
1,37 € s DPH
Ochranné priamo vetrané okuliare s plochým PC zorníkom a mäkkou plastovou lícnicou.
1,34 € bez DPH
1,61 € s DPH
Ochranné priamo vetrané okuliare s plochým PC zorníkom triedy 1F a mäkkou plastovou lícnicou.
1,88 € bez DPH
2,25 € s DPH
Ochranné nepriamo vetrané okuliare s plochým PC zorníkom triedy 1F, mäkkou plastovou lícnicou a ochranou pred striekajúcimi kvapalinami.
4,52 € bez DPH
5,43 € s DPH
Ochranné nepriamo vetrané okuliare s nezahmlievajúcou úpravou a tvrdeným zorníkom 1F.
1,50 € bez DPH
1,80 € s DPH
Číre polykarbonátové ochranné okuliare typu "GOGGLE". Priame vetranie. Flexibilný rám z PVC. Elastický, textilný remienok.
2,92 € bez DPH
3,50 € s DPH
Číre acetátové ochranné okuliare. Ohybný rám z PVC. Nepriame vetranie pomocou 4 ventilov. Elastický, textilný remienok. Odolné proti rozstreku chemických látok.
1,83 € bez DPH
2,20 € s DPH
Číre polykarbonátové ochranné okuliare typu "GOGGLE". Nepriame vetranie pomocou 4 ventilov. Flexibilný rám z PVC. Elastický, textilný remienok.
7,88 € bez DPH
9,46 € s DPH
Číre polykarbonátové ochranné okuliare. Nepriame vetranie. Ohybný a pohodlný rám. Panoramatický zorník. Prispôsobené na dioptrické okuliare a respiračné polomasky na krátkodobé použitie. Široký elastický remienok.
4,92 € bez DPH
5,90 € s DPH
Polykarbonátové ochranné okuliare typu GOGGLE. Flexibilný rám z PVC. Široký zorník s okrajom, ktorý zabraňuje odrážaniu svetla. Vhodné na používanie cez dioptrické okuliare a s polomaskami. Široký elastický remienok.
9,00 € bez DPH
10,80 € s DPH
Číre polykarbonátové ochranné okuliare typu "GOGGLE", s nepriamym vetraním. Remienok bez gumy (neobsahuje latex). Flexibilný rám z PVC. Inovatívny systém ROTOR® pre nastavenie veľkosti (patentované), jednoduché nasadenie a komfortné pri nosení.
Zobrazených 1 - 15 z 15 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,


Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme firmou so zameraním na veľkoobchod a maloobchod Osobných Ochranných Pracovných Pomôcok (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.V Našom portfóliu nájdete značky CERVA,DELTA, ,ARDON,PORTWEST, VMFOOTWEAR,UVEX,ADLER,REKLAMNÝ TEXTIL,JAMESNICHOLSON,CXS,

Viac info