Kalkulačka na výpočet náhradného plnenia

OCHRANNÉ OKULIARE-TYP GOGGLES Počet produktov v kategórii: 11

Filtrácia produktov

Číre polykarbonátové ochranné okuliare typu "GOGGLE", s nepriamym vetraním. TPE flexibilný rám pre dlhotrvajúci komfort. Široký elastický remienok. Šošovka: polykarbonát.Rám: TPE.
Ochranné priamo vetrané okuliare s plochým PC zorníkom a mäkkou plastovou lícnicou.
Ochranné priamo vetrané okuliare s plochým PC zorníkom triedy 1F a mäkkou plastovou lícnicou.
Ochranné nepriamo vetrané okuliare s plochým PC zorníkom triedy 1F, mäkkou plastovou lícnicou a ochranou pred striekajúcimi kvapalinami.
Ochranné nepriamo vetrané okuliare s nezahmlievajúcou úpravou a tvrdeným zorníkom 1F.
Číre polykarbonátové ochranné okuliare typu "GOGGLE". Priame vetranie. Flexibilný rám z PVC. Elastický, textilný remienok.
Číre acetátové ochranné okuliare. Ohybný rám z PVC. Nepriame vetranie pomocou 4 ventilov. Elastický, textilný remienok. Odolné proti rozstreku chemických látok.
Číre polykarbonátové ochranné okuliare typu "GOGGLE". Nepriame vetranie pomocou 4 ventilov. Flexibilný rám z PVC. Elastický, textilný remienok.
Číre polykarbonátové ochranné okuliare. Nepriame vetranie. Ohybný a pohodlný rám. Panoramatický zorník. Prispôsobené na dioptrické okuliare a respiračné polomasky na krátkodobé použitie. Široký elastický remienok.
Polykarbonátové ochranné okuliare typu GOGGLE. Flexibilný rám z PVC. Široký zorník s okrajom, ktorý zabraňuje odrážaniu svetla. Vhodné na používanie cez dioptrické okuliare a s polomaskami. Široký elastický remienok.
Číre polykarbonátové ochranné okuliare typu "GOGGLE", s nepriamym vetraním. Remienok bez gumy (neobsahuje latex). Flexibilný rám z PVC. Inovatívny systém ROTOR® pre nastavenie veľkosti (patentované), jednoduché nasadenie a komfortné pri nosení.
Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek

Sociálne siete

Najnovšie správy

aug 18 2015

MLZ

O našej firme

Vážený obchodný partner,

Ďakujeme, že ste si otvorili našu internetovú stránku.

Sme obchodno - výrobnou firmou so zameraním na Osobné Ochranné Pracovné Pomôcky (OOPP), pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice a ako doplnok čistiace prostriedky.

Viac info